Ako začať?

CrossFit kombinuje funkčný tréning s váhami a vlastným telom, základy gymnastiky, vzpierania, cvičenia s kettlebellmi, behania a mnoho ďalšieho. To všetko vo vysokej intenzite. Aby náš program mal ideálne výsledky a klienti sa mohli bez rizika zranenia stále zlepšovať, je nutné si najskôr vybudovať silné základy a správne návyky. A to od spevnenia celého tela, zosilnenia šliach a úponov, zlepšenia mobility, cez postupné zvykanie si na vyššiu intenzitu, až po vybudovanie precíznej techniky jednotlivých cvikov.

Si pripravený začať a zmeniť svoj život k lepšiemu? Super! Prvý krok máš za sebou! 
 

Technika a znalosť základov je pre nás veľmi dôležitá. Preto každý, kto sa chce pripojiť do našich skupinových tréningov, musí absolvovať  základný kurz, ktorý obsahuje 7 lekcií. 

Počas dvoch-troch  týždňov vás naučíme základné cviky, odhalíme oblasti, v ktorých sa potrebujete zlepšiť a poradíme so stravou.  Kurz otvárame niekoľkokrát do roka a kapacita je obmedzená, preto sa nezabudnite prihlásiť telefonicky alebo e-mailom.

Novinka, ktorú sme zaradili od apríla 2019 je, že po skončení 2 týždňového kurzu sa môžete ďalšie 2 týždne zdarma zapájať do skupinových lekcií. Máte teda celý mesiac na to, aby ste sa zoznámili s našou telocvičňou, ďalšími členmi a hlavne s pravidelnými tréningami. Je pre nás mimoriadne dôležité, aby ste sa u nás cítili príjemne a chodili k nám nielen prepotiť tričko, ale aj zabaviť sa s ostatnými členmi a trénermi, ktorí sú tu pre vás po celý čas. 

Kurzy sú vedené v menších skupinách – maximálne po 6 osôb, kvôli vyššej kvalite kurzu, preto sa registrujte čo najskôr.

NAJBLIŽŠIE KURZY OTVÁRAME:  

Podľa záujmu, prosím pošlite vyplnenú prihlášku nižšie 😉

Elektronická prihláška  TU

Prihlásiť alebo informovať sa môžete aj telefonicky na 0908 287 389 alebo mailom unbrokengym@gmail.com.

Tešíme sa na Vás! 🙂

Pridaj komentár