Ako začať?

Ak máš skúsenosti s Crosstréningom, vieš cvičiť a poznáš čo je to hang power snatch, clean and jerk, kettlebell swing, thruster, overhead squat, burpee box jump, pistol atď.. tak si na dobrej ceste. Prídi k nám, ukáž čo je v tebe a môžeš sa pripojiť k našim klasickým hodinám (v krátkosti si ťa overíme, či vieš o čom je reč). Pokiaľ vôbec netušíš, čo tie vyššie popísané cviky znamenajú alebo ešte len začínaš s cvičením, potom je tu pre teba 4 hodinová lekcia pre nováčikov. V CrossGyme robíme množstvo rôznych cvikov a ak nie sú vykonávané správne, môžu vám spôsobiť zranenie. Okamžité pripojenie sa ku klasickým hodinám teda nie je veľmi dobrý nápad, preto vyžadujeme od všetkých nováčikov účasť na povinnom začiatočníckom kurze. Začiatočnícky kurz je pre nás a samozrejme hlavne pre vás veľmi podstatný.

 

Technika a znalosť základov je pre nás veľmi dôležitá a prvoradá.
Naučíme vás ako sa správne pohybovať a zaručíme vám, že budete trénovať v bezpečnom a kontrolovanom prostredí. Po zvládnutí týchto 4 úvodných hodín budete pripravený zapojiť sa do klasického programu.
Cena úvodných 4 lekcií je 24€ (prvá skúšobná lekcia je zdarma).

Prípravný Kurz On Ramp pre začiatočníkov otvárame KAŽDÝ TÝŽDEŇ.

Doporučujeme absolvovať v jednom týždni všetky 4 lekcie, ktoré na seba nadväzujú a je dôležitá ich postupnosť. (V prípade, že vám nevyhovujú časy On Ramp hodín, dohodneme sa na čase, ktorý je pre vás vhodný.)

Prihlásiť sa môžete telefonicky na 0908 287 389 alebo mailom unbrokengym@gmail.com.

Tešíme sa na Vás! :)

One thought on “Ako začať?

Pridaj komentár