Ako začať

CrossFit kombinuje funkčný tréning s váhami a vlastným telom, základy gymnastiky, vzpierania, cvičenia s kettlebellmi, behania a mnoho ďalšieho. To všetko vo vysokej intenzite.  Aby náš program mal ideálne výsledky a klienti sa mohli bez rizika zranenia stále zlepšovať, je nutné si najskôr vybudovať silné základy a správne návyky. A to od spevnenia celého tela, zosilnenia šliach a úponov, zlepšenia mobility, cez postupné zvykanie si na vyššiu intenzitu, až po vybudovanie precíznej techniky jednotlivých cvikov.

Si pripravený začať s CrossFitom a zmeniť svoj život k lepšiemu? Super! Prvý krok máš za sebou! 
Crossfit-Nickelcity-Stefan-Ludwig-Photography-Buffalo-NY-16-x
 

Technika a znalosť základov je pre nás veľmi dôležitá. Preto každý, kto sa chce pripojiť do našich skupinových tréningov, musí absolvovať  základný kurz, ktorý obsahuje 6 lekcií. 

Počas troch týždňov vás naučíme základné cviky, odhalíme oblasti, v ktorých sa potrebujete zlepšiť a poradíme so stravou.  Kurz otvárame niekoľkokrát do roka a kapacita je obmedzená, preto sa nezabudnite prihlásiť telefonicky alebo e-mailom.

NAJBLIŽŠIE KURZY OTVÁRAME:  

MOMENTÁLNE MÁME NAPLNENÚ KAPACITU, ale plánujeme otvoriť v budúcnosti ďalší kurz. Pošli nám prihlášku a budeme ťa o tom informovať medzi prvými! 

Elektronická prihlášk

Prihlásiť alebo informovať sa môžete aj telefonicky na 0908 287 389 alebo mailom unbrokengym@gmail.com.

Tešíme sa na Vás! :)

Pridaj komentár