Stravovací coaching

Čo je program Unbroken Lifestyle? 

V prvom rade to nie je žiadna diéta, ale váš nový životný štýl, ktorý vám zaručí nielen pevné zdravie, ale aj novú postavu a lepšiu kondíciu.  Počas 6 týždňov sa postupne naučíte a osvojíte si návyky, ktoré sú jednoduché a časom sa stanú súčasťou vášho života.

V druhom rade to nie je súťaž v chudnutí. Na konci programu nebudeme určovať žiadneho víťaza na základe úbytku hmotnosti. Tá môže byť síce okolo -3 – 6 kg, ale toto číslo nie je vôbec pre nás podstatné. Niekto nemusí chcieť ani schudnúť, iba zlepšiť svoje stravovacie návyky, prípadne nabrať svaly. Aj s tým Vám budeme vedieť poradiť.

Chceme vás predovšetkým naučiť niečo o výžive a motivovať k tomu, aby ste sa nehnali iba za číslom na váhe. Viac nás bude zaujímať to, ako sa cítite a ako ste so sebou sami spokojný. Niekomu môže váha ukazovať rovnaké číslo ako pred tým, ale podľa fotografii a oblečenia zistíme, že sa vaše telo zmenilo.

Ako prebieha program Unbroken Lifestyle?

  1. Registrácia. Po vyplnení prihlášky a zaplatení registračného poplatku obdržíte na váš e-mail PDF manuál Unbroken Lifestyle, ktorý bude váš sprievodca nasledujúcich 6 týždňov.
  2. Vstupná konzultácia , prípadne skupinový Úvodný seminár. Tu sa dozviete informácie o tom, ako bude prebiehať program, dozviete sa niečo o výžive, a zodpovieme si aj vaše otázky.
  3. Vstupné meranie a diagnostika. Ešte pred začiatkom 1.týždňa vás odvážime, spravíme diagnostiku zloženia tela, odmeriame obvody a spravíme fotky, podľa ktorých budeme porovnávať zmeny na konci 6.týždňa.
  4. Komunikácia cez e-mail. Počas celého programu máte e-mailovú podporu od výživového trénera, na ktorého sa môžete obrátiť so svojimi otázkami.
  5. Záverečné meranie. Na konci programu si vyhodnotíme zmeny a pokroky – nie iba tie číselné na váhe a metri, ale aj vizuálne podľa fotiek.

Cena: 25 €

Platba za program je IBA prevodom na účet.
 
Údaje k platbe:
Suma: 25 euro
Číslo účtu: IBAN SK05 7500 0000 0040 0405 2674
Do poznámky prosím napíšte svoje meno.

Ak sa chceš prihlásiť, vyplň prosím prihlášku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRe5Ga4_2RSrZHDe1VTwy8Qn9WLDpjCNlUrdDUOFhsrPvhrA/viewform