Stravovací coaching

3-mesačný výživový program je vhodný pre všetkých, ktorí chcú upraviť svoju stravu a žiť zdravšie. Či už chcete schudnúť, pribrať, udržať si váhu alebo zlepšiť svoj výkon pri športe. A nemusí to byť len o klasickej diétnej strave – vďaka jedálničku, ktorý ponúkame, si môžete pripraviť rôzne chutné jedlá podľa vlastných preferencií. Okrem stravovacieho plánu program zahŕňa priebežnú analýzu vášho tela pomocou InBody merania, ktorým zisťujeme váhu, podiel telesnej vody, tuku, svalovej hmoty či minerálnych látok.

Veľkou výhodou sú okrem personalizovaného jedálníčka, ktorý Vám pripravíme na mieru, pravidelné konzultácie a kontrolné merania Vášho progresu na prístroji InBody. Takto po celú dobu programu zaistíme, aby ste zostali motivovaní až do konca programu. 

 

Ako prebieha Stravovací coaching?

  1. Vstupná konzultácia. Oboznámenie s priebehom coachingu, dohodnutie si termínov kontrolných meraní a konzultácii.
  2. Analýza telesného zloženia na Inbody a antropometria. Zistíme vaše aktuálne zloženie tela – percento tuku a svalov, bazálny metabolizmus a zmeriame telesné obvody.
  3. Vstupný týždeň. Analýza stravovacích návykov, obľúbenosť potravín, stanovenie energetického príjmu.
  4. Druhá konzultácia. Vyhodnotenie doterajších stravovacích návykov, konzultácia chýb a ich spoločné riešenie. Tvorba jedálnička na mieru a výber jedál podľa vašich preferencií.
  5. Kontrolné merania na InBody a konzultácia progresu každé 2 týždne počas trvania programu.
Ak sa chcete prihlásiť, vyplňte prosím prihlášku:

PRIHLÁŠKA