On Ramp – tréning zadarmo

Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 31/08/2015
16:15 - 17:15

Miesta konania
sTC Púchov

Kategórie


Tréning určený všetkým novým záujemcom, ktorí ešte nemajú skúsenosti s CrossFitom. Prvá úvodná hodina je súčasťou 4-hodinového základného kurzu, ktorý odporúčame absolvovať pred tým, než začnete navštevovať spoločné skupinové tréningy.

Ak máš skúsenosti s Crosstréningom, vieš cvičiť a poznáš čo je to hang power snatch, clean and jerk, kettlebell swing, thruster, overhead squat, burpee box jump, pistol atď.. tak si na dobrej ceste. Prídi k nám, ukáž čo je v tebe a môžeš sa pripojiť k našim klasickým hodinám (V krátkosti si ťa overíme či vieš o čom je reč). Pokiaľ vôbec netušíš čo tie vyššie popísané cviky znamenjú alebo ešte len začínaš s cvičením, potom je tu pre teba 4 hodinová lekcia pre nováčikov. V CrossGyme robíme množstvo rôznych cvikov a ak nie sú vykonávané správne, môžu vám spôsobiť zranenie. Okamžité pripojenie sa ku klasickým hodinám teda nieje veľmi dobrý nápad, preto vyžadujeme od všetkých nováčikov účasť na povinnom začiatočníckom kurze. Začiatočnícky kurz je pre nás a samozrejme hlavne pre vás veľmi podstatný. To znamená, že nepovoľujeme žiadne výnimky!

Technika a znalosť základov je pre nás veľmi dôležitá a prvoradá.
Naučíme vás ako sa správne pohybovať a zaručíme vám, že budete trénovať v bezpečnom a kontrolovanom prostredí. Po zvládnutí týchto 4 úvodných hodín budete pripravený zapojiť sa do klasického programu.
Cena úvodných 4 lekcií je 24€ (prvá skúšobná lekcia je zdarma).

Bookings

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.