Skip links

Si pripravený zmeniť svoj život k lepšiemu?

Super! Prvý krok máš za sebou.

Technika a znalosť základov je pre nás veľmi dôležitá. Preto každý, kto sa chce pripojiť do našich skupinových tréningov, musí absolvovať základný kurz, ktorý obsahuje 6 lekcií.

Základný kurz
6
úvodných lekcií
Vstupný kurz

Technika a znalosť základov je pre nás veľmi dôležitá, preto pre všetkých nových členov máme pripravený Vstupný kurz, kde ťa zoznámime s Funkčným tréningom, CrossFitom. Naučíme ťa základné cviky a techniky, pracovať s náradím i vlastným telom. Po ukončení Vstupného kurzu budeš pripravený na skupinové tréningy a tvoja cesta sa ešte len začína!

Ako začať

Kontaktuj nás

Vyplň náš kontaktný formulár a ozveme sa ti s najbližším možným termínom skupinového Vstupného kurzu. Ak ti tento termín nebude vyhovovať, môžeš absolvovať 6 úvodných lekcií aj formou súkromných tréningov s trénerom.

Absolvuj vstupný kurz

Ďalším krokom je náš vstupný kurz, kde ťa naučíme všetko potrebné na to, aby si mohol bez problémov odcvičiť akýkoľvek skupinový tréning.

Zapoj sa do skupinových tréningov

Absolvovaním kurzu sa staneš členom CrossGym Unbroken a môžeš sa zaradiť do našich skupinových tréningov. Tak ako aj na kurze, aj na týchto hodinách sa budeme snažiť, aby si sa stále zlepšoval a pracoval na svojich cieľoch.

Obsah kurzu

Vstupný kurz zahŕňa 6 lekcií pod dohľadom certifikovaných trénerov v trvaní 60 – 90 minút každej lekcie/tréningu. Po absolvovaní kurzu dostaneš certifikát o absolvovaní kurzu a naše tričko CrossGym Unbroken. Počas kurzu môžeš využiť zdarma 1x profesionálnu diagnostiku zloženia tela s konzultáciou.

Po skončení 2 týždňového kurzu sa môžeš zapájať do skupinových lekcií. Máš preto priestor na to, aby si sa zoznámil s našou telocvičňou, ďalšími členmi a hlavne s pravidelným tréningom. Je pre nás mimoriadne dôležité, aby si sa u nás cítil príjemne a chodil k nám nielen prepotiť tričko, ale aj zabaviť sa s ostatnými členmi a trénermi, ktorí sú tu pre teba po celý čas 🙂 .

Pridaj sa k nám

Buď lepší

Kurzy otvárame iba niekoľkokrát do roka a sú vedené v menších skupinách, preto sa registruj čo najskôr.
    Rešpektujeme vaše súkromie a nikdy neposielame spam, ani neposkytujeme osobné údaje tretím osobám.


    Absolventi našich kurzov

    X
    X