Skip links

O nás

CrossGym Unbroken

CrossGym Unbroken je jedinečné miesto pre funkčný tréning v širokom okolí Púchova. Náš tréningový program je vhodný pre všetky vekové kategórie, začiatočníkov aj pokročilých. Či si starší alebo mladší, všetci trénujeme spoločne, avšak s jedným rozdielom – každý má inak nastavené váhy a cviky, tak aby si ich zvládol čo najlepšie. Vek, pohlavie, športové skúsenosti nie sú u nás rozhodujúce a rozhodne by nemali slúžiť ako výhovorka, prečo sa pravidelne hýbať. Pohyb je predsa život!

Buď silný, aby si mohol byť užitočný! 

buď lepšísilnejšízdravší

…ako si bol včera, pred mesiacom, pred rokom…Nesľubujeme ti zázraky na počkanie, ale pravidelným tréningom v spojení so zdravým stravovaním, sľubujeme dlhodobé zdravie, skvelú fyzickú kondíciu a vymakané telo.

V čom sme iní? V prvom rade nie sme klasické fitko, či posilovňa, kde sa cvičia izolované cviky s nízkou intenzitou, ale telocvičňa, v ktorej sa trénuje efektívne komplexnejšími a viackĺbovými cvičeniami. Náš život si vyžaduje pripravenosť pre akúkoľvek fyzickú i psychickú výzvu, preto trénujeme tak, aby sme všetky pohyby čo najviac využili aj v reálnom živote. S nami sa dostanete do formy v akej ste ešte nikdy neboli. Ďalšou výhodou trénovania v CrossGym Unbroken je skupinová motivácia, ktorú v bežnom fitness centre nezažijete. Tréning v skupine rovnako naladených ľudí je nielen zábavnejší, ale najmä pomáha posúvať svoje limity dopredu.
Napriek tomu, že trénujeme v skupine, každý náš člen dostáva počas tréningu osobitú pozornosť, pretože nám zaleží na vašich výsledkoch. Či už prídete na tréning s cieľom sa odreagovať od každodenných starostí, zabaviť s ostatnými alebo si chcete poriadne zamakať, uvidíte, že toto všetko sa dá stihnúť za jednu hodinu denne!

2013
ZALOŽENIE TELOCVIČNE
1000+
TRÉNINGOV ROČNE
200+
SPOKOJNÝCH ČLENOV
200
M2 CVIČEBNEJ PLOCHY

Tréneri

Mária Mičudová

Mária Mičudová

Tréner a výživový poradca
Viac o Márii
Milan Mičuda

Milan Mičuda

Hlavný tréner
Viac o Milanovi

Telocvičňa

Viac ako 200 m2 cvičebnej plochy, moderné šatne a sprchy, občerstvenie priamo v telocvični. Okrem toho u nás nájdete kvalitné tréningy, priateľských ľudí, 2 veľké hrazdy na zhyby, gymnastické kruhy, takmer 60 kettlebellov, jednoručky, veslovacie trenažére značky Concept 2, Assault Air Bike, Ski erg, olympíjske činky a kotúče, plyo boxy a mnoho iného náradia na CrossFit.

Partneri

Chceš byť lepší, silnejší a fit? Pridaj sa k nám.

Chcem začať
X
X