Skip links

Stravovacia výzva začína už v januári!

Stravovacia výzva určená pre členov CrossGym Unbroken, bude trvať 6 týždňov a začíname už 11.januára 2018!

Bližšie informácie: 

Kedy:  11.1. – 22.2. 2018

Cena: 15 €. V cene je zahrnuté:

  • meranie pred a po výzve,
  • prednáška ohľadom stravovania a výzvy,
  • pre prvých 19 registrovaných krabička na jedlo, pomocou ktorej budeme určovať kvantitu jedla v 4.-6. týždni výzvy,
  • zoznam povolených potravín,
  • týždenné konzultácie ohľadom výživy a tréningu s trénerom.

Detaily: 

Ako aj minulé stravovacie výzvy, ktoré robíme každý rok, aj táto výzva slúži predovšetkým na to, aby vám pomohla “nakopnúť” sa (najmä po Vianociach) k lepším stravovacím zvykom.  Ako určite viete (alebo aspoň tušíte 🙂 ) , stravovanie je najdôležitejšou časťou pri dosahovaní výsledkov – nezáleží na tom, ako veľmi sa snažíte makať v telocvični, zlé stravovanie sa jednoducho nedá vycvičiť.

Pre koho je výzva určená?

Výzva je určená najmä pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoje stravovacie návyky, zhodiť nejaké povianočné kilečká, vidieť zmeny na svojej postavy, ale aj výkone počas tréningu, energii počas dňa, prípadne potrebujú motiváciu a pocit, že v tom nejdú sami 🙂  Pozor, nepôjde však o súťaž v chudnutí. Nebudeme si ani zapisovať žiadne body ako v predchádzajúcich výzvach. Výzva nie je odporúčaná pre tých, ktorí chcú nabrať hmotu  – našim hlavným cieľom bude skôr úbytok hmotnosti, ale aj zlepšenie stravovacích návykov.

Ako to bude prebiehať?

Celá výzva bude trvať šesť týždňov, rozdelená do troch častí. Každá fáza bude zameraná na niečo iné, a postupne budeme pracovať na rôznych oblastiach stravovania.  Nebude to klasické Paleo, ani počítanie kalórií. Nehovorím, že to bude ľahké, ale určite to zvládnete! 🙂

1. fáza (1. týždeň): DETOX

2. fáza (2.-3. týždeň): KVALITA JEDLA

3. fáza (4.-6.týždeň): KVANTITA JEDLA

 

Bližšie informácie sa dozviete v ďalšom článku a podrobne si to vysvetlíme v pripravovanej prednáške pred začiatkom výzvy.

Čo budem od vás očakávať? 

  • 100% snahu a dodržiavanie pokynov. Nehovorím, že to bude ľahké, ale je to 6 týždňov!
  • Tréningy minimálne 3x týždenne, ideálne 5-6x za týždeň. Pozor, táto výzva nie je iba o stravovaní, ale zlepšení celého životného štýlu a to bez pravidelného tréningu jednoducho nejde.  Ak nedokážete obetovať aspoň 3 hodiny pohybu denne, neočakávajte veľké výsledky. Pre zaneprázdnené mamičky, ktoré chodia na tréning aspoň 2x týždenne, ponúkneme tréningy na doma, ktoré zvládnete aj bez náčinia a trénera 🙂

Zaujalo Vás to a idete do toho? Super, tak sa môžete prihlásiť už dnes 🙂 Prihlášku nájdete TU.

Registračný poplatok 15 € prosíme uhradiť na číslo účtu: 

č.ú.: 4004052674 / 7500. IBAN SK05 7500 0000 0040 0405 2674
Do poznámky prosím uveďte svoje meno a priezvisko.

X
X