Skip links

Fitko alebo CrossFit?

Neviete sa rozhodnúť, či si kúpiť permanentku do fitness centra alebo na CrossFit? Pomôžeme Vám v rozhodovaní…

crossfit_benchmark_workout_filthy_fifty

Hlavný výhody trénovania CrossFitu oproti “klasickému” trénovaniu vo fitku sú:

  • Každý tréning je pod vedením profesionálneho trénera – tj. hrozí minimálne riziko zranenia. Vo fitku väčšina ľudí trénuje sama, alebo podľa okopírovaných tréningových plánov z Muscle&Fitness, ktoré vám sľubujú zaručené výsledky. U nás sa o tréningový plán starať nemusíte – tvoríme ho za vás !  A čo je najlepšie – výsledky naozaj prídu! V neposlednom rade vás naučíme všetky cviky vykonávať bezpečne bez rizika zranenia.
  • Trénovanie je zábava! Trénovanie v skupine rovnako naladených ľudí je oveľa väčšia zábava ako trénovať iba sám…Naviac každý tréning je iný, čiže neohrozí žiadny stereotyp a nuda pri tréningu.
  • (Ne)písané pravidlá väčsiných komerčných fitness centier (v CrossFite pre ne používame barbells_th názov “Globo gyms”) sú napríklad prísne zakázané hádzanie činiek o zem, medicinbalov o stenu, používanie kriedy pri cvičení, kričanie a povzbudzovanie iných…. U nás vám tieto zákazy naopak prikážeme!!!
  • Cena za permanentku vo fitness centre je vlastne iba prenájom miesta a strojov na cvičenie.   U nás máte v cene za vstup zahrnuté všetko to najpodstatnejšie – nemusíte sa starať o to, čo máte trénovať, ako to trénovať … Na každej hodine je profesionálny  CrossFit tréner, ktorý vám všetko rád vysvetlí, poradí a povzbudí.

 

 

 

 

Leave a comment

X
X