Skip links

Desatoro našej telocvične

Našim rezervačným systémom. Uľahčíš prácu (aj nervy) trénerom, ktorí sa na každý tréning pripravujú a nemajú v pláne ho meniť len preto, že nebude dostatok miesta/náradia.

Mal by si mať dostatok času na to, aby si sa prezliekol a pripravil na tréning. Trénerom nebude vadiť (budú naopak radi), keď prídeš do telocvične aj o pol hodinu skôr a budeš pracovať na veciach, ktoré chceš zlepšiť (napr.mobilita). Radi Ti pomôžeme s čímkoľvek! 🙂 Ale samozrejme, že je lepšie prísť aj neskôr ako nikdy. 😉

Aj keď si pred tým chodil cvičiť inde a myslíš si, že všetko ovládaš. CrossFit je veľmi technický šport a technika je u nás na prvom mieste. Hocikedy sa nás opýtaj, čo ťa zaujíma.

Vybavenie telocvične nie je lacná záležitosť, preto sa o svoje náradie staráme a nechceme, aby sa zničilo. Maj prosím na pamäti: na olympíjske činky nestúpame, nesedíme na nich, neposúvame ich kopnutím, nikdy nehádžeme prázdne na zem!

Krieda ti úchop na hrazde nezlepší, ten musíš trénovať. Naviac, pri nadmernom používaní kriedy si „vyrobíš“ krvou podliate mozole, prípadne sa môžu ľahko strhnúť a hojenie nie je zábavný proces.

CrossGym Unbroken je komunita priateľských ľudí a chceme, aby sa u nás tak aj každý cítil.

  • Registrácia
Zabudli ste heslo? Prosím, zadajte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na email vám bude odoslaný odkaz na vytvorenie nového hesla.
X
X