Skip links

Unbroken Club

Po úspešnej Výživnej tímovke, ktorej súčasťou bolo značenie si tréningov do tabuľky v gyme, sme sa rozhodli pokračovať v tejto peknej tradícii naďalej.

Od 1.7. otvárame UNBROKEN CLUB, ktorého súčasťou môžeš byť aj TY! Členstvo v klube sa nedá kúpiť, iba získať – poctivými tréningami v CrossGym Unbroken, ktorých musí byť minimálne 16 a viac za mesiac.

Prečo vznikol UNBROKEN CLUB a prečo je podmienka práve 16+ tréningov?

Pretože chceme, aby ste boli lepší / silnejší / viac fit a dosahovali svoje ciele. Ako vám stále opakujeme, kľúčom k úspechu je KONZISTENTNOSŤ, čiže tréning 3-5 týždenne, každý týždeň v mesiaci, každý mesiac v roku. Ak prídete na tréning priemerne 4x týždnne, gratulujeme – ste v Unbroken Clube, čo pre vás hlavne znamená, že ste bližšie k svojim cieľom!!!

Unbroken club nebude teda iba 1 mesačná výzva, ktorá vás “prinúti” chodiť na tréningy 30 dní a potom fajka zhasla, ale chceme, aby to bolo pre vás niečo samozrejmé po celý rok. Je bohužiaľ realita aj v našom gyme, že niektorí sa snažíte pravidelne trénovať a zdravo stravovať iba počas rôznych výziev, a po ich skončení prejdete k starému stereotypu. Aj preto vznikol Unbroken Club, ktorým vás chceme motivovať a určite sa motivujete aj vy navzájom 🙂

Ako bonus na konci každého mesiaca vyžrebujeme 1 člena Unbroken Clubu, ktorý od nás získa nejaký darček.

AKO SA ZAPOJIŤ?

Úplne jednoducho! Stačí, keď si napíšete do tabuľky v gyme svoje meno a po každom tréningu si odškrtnete 1 políčko. Ak by niekto prišiel na tréningy do CGU za deň 2x, môže si dať 2 body. Počítajú sa aj tréningy Kalisteniky vo vedľajšom gyme.

Zapojte sa už dnes – nič vás to nestojí a nemáte čo stratiť 🙂

Mary

 

X
X