Skip links

Vianočná forma 2020

Ahoj!

Sme radi, že si sa rozhodol zapojiť do našej výzvy Vianočná forma 2020! Už teraz si o krok bližšie ku krajšieme a zdravšiemu telu. Ak vydržíš v našej výzve celých 6 týždňov, môžeme ti sľúbiť, že toto rozhodnutie neoľutuješ.

Vianočná forma 2020 nie je súťaž v zhodených kilogramoch, ale hodnotiť budeme celkovú transformáciu postavy a premenu za 6 týždňov. Ak nie si súťažný typ, zapojiť sa môžeš taktiež s tým, že budeš súťažiť iba sám so sebou 🙂 Do súťaže sú zapojení všetci, ktorí nám pošlú svoje fotky PRED a PO (viac o podmienkach súťaže sa dočítaš nižšie). Je to iba na tebe ako sa rozhodneš, ale odporúčame súťažiť a poslať nám svoje fotky – uvidíš, akú budeš mať mega veľkú motiváciu počas 6 týždňov a len tak sa nevzdáš!

A pozor! Máme pre vás ešte jedno prekvapenie 🙂 Keďže sami dobre vieme, že “ve dvou se to táhne líp”, do súťaže sa môžete zapojiť aj so svojim partnerom/manželom, manželkou … 🙂 Jediná podmienka je, že musíte tvoriť dvojicu muž + žena (je jedno v akom ste vzťahu, môže to byť aj brat+sestra 🙂 a musíte nám poslať svoje fotky PRED a PO, na ktorých budete odfotení spoločne na 1 fotke.

Dúfame, že sme Vás dostatočne namotivovali a idete do toho spolu s nami!!!

Ako sa prihlásiť do súťaže? 

1.Zaregistruj sa cez e-mail – pošli nám na e-mail unbrokengym@gmail.com

Napíš nám Tvoje meno a priezvisko, dátum narodenia, kontaktnú adresu. Ak súťažíte ako dvojica, napíš nám aj partnerove údaje.

Ako predmet správy uveď: REGISTRÁCIA VF2020

Pozor, registrácia prebieha do 7.11.2020!!!

2. Uhraď registračný poplatok :

  • Členovia CrossGym Unbroken: 30 € za jednotlivca / 50 € ak súťažíte ako pár (muž+žena)

  • Verejnosť: 50 € za jednotlivca / 90 € ak súťažíte ako pár (muž+žena)

  • Poplatok treba uhradiť na číslo účtu: IBAN SK05 7500 0000 0040 0405 2674 (Do poznámky prosím napíšte svoje meno).

Po zaplatení registračného poplatku si oficiálne zaregistrovaný a od nás získaš:

– receptár* V našej kuchyni, v ktorom nájdete viac ako 100 výživných, rýchlych a ľahkých receptov, podľa ktorých môžete variť alebo sa inšpirovať. Nájdete tu tiež naše rady a tipy na jednoduchú prípravu zdravých jedál. 

– e-book* Vianočná forma 2020, v ktorom nájdete užitočné informácie o strave, pohybe a regenerácií.

– originálny 6 týždňový tréningový plán na cvičenie v domácich podmienkach (s minimálnym náradím alebo aj bez)

– prístup do súkromnej skupiny na Facebooku, v ktorej sa budeme nielen navzájom motivovať, ale pripravujeme v nej pre vás aj ďalšie výzvy  a live stream tréningy, ktoré môžete cvičiť doma spolu s nami!

– týždenný check in s trénerom. Ak budeš mať otázky ohľadom stravy alebo tréningu, tak každý týždeň ich s nami môžeš skonzultovať. Konzultácie budú prebiehať 1x týždenne cez e-mail. 

 

Našim cieľom je Vaša čo najlepšia forma pod vianočným stromčekom! 🙂

*e-booky budeme posielať hromadne 2.11.-8.11.2020 na vašu e-mail adresu

PODMIENKY, KTORÉ MUSÍTE SPLNIŤ, AK CHCETE BYŤ ZARADENÝ DO SÚŤAŽE:

  • V pondelok 9.11. sa 2x odfotiť (spredu a zboku) v spodnom prádle, plavkách alebo tesnom oblečení. Na fotke musíte v rukách držať papier s nápisom-heslom, ktoré Vám zverejníme deň pred začiatkom súťaže, tj.v nedeľu 8.11.2020. Ak súťažíte ako dvojica, musíte byť na tejto fotke obaja. 

  • Túto fotku nám treba poslať najneskôr do 15.11.2020 na adresu unbrokengym@gmail.com. Ako predmet uveďte: Vianočná výzva – fotka PRED

  • Potom už len – pravidelne cvičiť, zdravo sa stravovať, kvalitne regenerovať 6 týždňov, aby bola vaša premena a forma čo najlepšia a najviditeľnejšia!

  • Na záver súťaže, tj. v nedeľu 20.12. spravíte znovu 2 fotky (spredu a zboku) ideálne pri vianočnom stromčeku, na ktorých budete znova držať papier – heslo vám znovu prezradíme neskôr. Ak súťažíte ako dvojica, musíte byť na tejto fotke obaja.  Fotku PO nám treba znova odoslať na porovnanie aj s fotkou PRED najneskôr do 24.12.2020!

  • Výhercov  oznámime na Silvester 31.12.2020! 🙂 Súťažíme o hodnotné ceny (výživové doplnky, permanentky do CrossGym Unbroken, športové oblečenie, vecné ceny od sponzorov)

Už teraz sa nevieme dočkať Tvojej Vianočnej formy!!!

Leave a comment

X
X