Skip links

CrossGym Unbroken na Športfestivale

Milí športoví priatelia,

nezabudnite, že už túto sobotu uvidíte CrossGym Unbroken na Športfestivale na výstavisku Expo center v Trenčíne ! Okrem našej exhibičnej súťaže, ktorú organizujeme spoločne s Honey Badger Gym a náradím od Power Gears, na Vás čakajú desiatky iných športov so zaujímavým programom.


sportfest program
Taktiež uvidíte aj pohárovú súťaž fitness detí, bikiny fitnessky alebo physique mužov. Turnaj v biliarde, kartovú hru bridž, čínske wu-shu. taekwon-do, akademické majstrovstvá v kickboxe a množstvo iných atrakcií!

Okrem vianočnej ceny v silovom trojboji, tlaku na lavici a tlaku na lavici telesne postihnutých, uvidíte najsilnejšie ženy Európy, ktoré budú na druhých majstrovstvách Európy bojovať o titul v náročných disciplínach.

Pripravené budú ochutnávky proteínov Koliba, Kompava, výrobky od Maxsportu, Šmakouna alebo firmy Grotto, možnosť zastrielať si s luku alebo vyliezť na horolezeckú stenu. Taktiež predstavenia Workout fanatics.

Prezentačné stánky pripraví i šípkarska asociácia, florbal, pretláčanie rukou, zväz potápačov alebo akrobatické tance. Pripravené sú aj rôzne súťaže pre verejnosť o zaujímavé ceny!

Príďte sa pozrieť už piateho decembra na výstavisko Expo center do Trenčína a vychutnajte si skvelý športový zážitok! Množstvo športov, expo výstava alebo známe osobnosti na jednom mieste! Výstavisku expo center v Trenčíne už 5. 12. od 10:00! Tešíme sa na Vás!

X
X